Сьогодні поліестер є одним із найбільш популярних варіантів для пошиття шарфів. Синтетичні тканини виглядають красиво, вони відрізняються варіативністю видів та фактур. При цьому вартість матеріалу порівняно з натуральними тканинами набагато нижче, що безумовно є суттєвою перевагою. Проте синтетичні тканини не позбавлені й певних недоліків, зокрема ризику втрати форми, кольору тощо. Щоб мати можливість якомога довше насолоджувати готовим виробом та його презентабельним зовнішнім виглядом треба дбайливо доглядати за ним, дотримуючись всіх правил та рекомендацій. Зокрема варто знати, як прати шарф з поліестеру. Докладніше про особливості прання та властивості тканини у цій статті.
Особливості шарфа з поліестеру
Тканина із поліефірних волокон наділена наступними властивостями:
- міцність. Вона має доволі непогані показники, однак треба розуміти, що все ж таки дещо поступається натуральним тканинам;
- зносостійкість - носити улюблену річ ви точно будете не один сезон;
- невибагливість у догляді - тканину можна прати в тому числі в пральній машині й не переживати, що вона деформується;
- естетичний зовнішній вигляд, який здатний доповнити будь-який образ;
- стійкість кольору при впливі ультрафіолету під час сушіння;
- незмінність.
Варто відзначити, що на поліестері ви не побачите катишок, які здатні зіпсувати зовнішній вигляд виробу, він не дає усадки і не вбирає забруднення. Полотно відмінно тримає форму, красиво драпірується, до того ж таку тканину не пошкоджує міль або інші паразити, вона не гниє, і на ній не з'являється цвіль. Саме тому, обравши для себе палантин чи шарф з цього матеріалу ви неодмінно залишитесь задоволеною - виглядає річ красиво й не завдає клопоту в догляді.

Прання шарфу з поліестеру в пральній машині та руками
- Прання в пральній машині
Машинне прання є більш прийнятним для багатьох господинь, адже воно дає можливість заощадити час і сили. Проте перш ніж перейти до прання речі з цього матеріалу в пральній машині, важливо прочитати ярлик. Тут варто дотримуватись наступних правил:
- Температура води має бути в діапазоні 30-40 градусів.
- Миючий засіб, який використовується для прання, може бути будь-яким, рідким або порошкоподібним. Все залишається на ваш розсуд, важливо лише, щоб він підходив до делікатних тканин.
- Режим прання лише делікатний.
- Оптимальний час для прання – 30 хвилин, однак він може дещо різнитись залежно від типу вашої пральної машини.
- Віджимати речі з цієї тканини в машинці не можна.
- Також можна прати поліестер руками. Такий варіант складний і незручний для господині, однак він підходить для більшості тканин. Стосовно вимог до прального порошку та води - вони ті самі.
Як ви бачите доглядати за шарфом із поліестеру не так вже й важко. Що прання шарфу з поліестеру, що його сушіння вкрай прості. Саме тому купити цей аксесуар варто кожній жінці, яка прагне виглядати стильно та красиво. При цьому способів його повязування існує безліч. Варто лише правильно підібрати колір виробу. Носити шарф можна з пальто, курткою тощо, не обов'язково вибирати для прогулянок шарф, зв'язаний спицями. Також його можна не тільки зав'язувати на шию, а й накинути на голову, наприклад тоді, коли ви заходите до церкви. В мережі є безліч фото.