Гід по кашеміровим шарфам
Шарфи відомі людству багато століть. Можливо навіть довше, ніж більшість видів одягу. А в наш час це незамінна річ в гардеробі будь-якого модника і модниці. Матеріалів, з яких виготовляють аксесуар, так само багато, як і їх видів. Найпоширеніші вироби з вовни тварин. Серед них варто виділити:
- Вовна овець;
- Альпака - матеріал з вовни лами;
- Мериносова вовна і ін.
Більшість шарфів виготовляють з найтоншого вишуканого матеріалу - кашемір. Його називають «вовняним золотом» через цінність і красу. В інтернет-магазині «Шарф.юа» вас зачекалися теплі і затишні моделі шарфів тільки з натуральних матеріалів за дуже приємними цінами.
Походження матеріалу
Кашемір - це пряжа, зроблена з підшерстя домашніх кіз. Вперше їх почали розводити в індійському штаті Кашмір. Звідси і походить назва. Також тварини водяться в горах Тибету, на території сучасної Індії, Китаю і Монголії.
В Європі цей цінний матеріал з'явився завдяки імператору Наполеону, як дар коханій Жозефіні. Завдячуючи ексклюзивним якостям кашемір швидко набрав популярності спочатку серед знаті і багатого прошарку суспільства. Але зараз він палко обожнюється і в мас-маркеті.
Отримують вовну вручну вичісуванням пуху навесні, в період линяння тварин. Одна коза може дати в середньому 120-150 г неочищеної пряжі. А на палантин середнього розміру знадобиться шерсть з 3-4 тварин.
Після підготовчих робіт матеріал скручують в волокна, з яких потім і будуть створюватися чудові вироби. Процес досить копіткий і тривалий, адже майже всі етапи виконуються руками, щоб не пошкодити ніжну сировину. Тому на виготовлення одного шарфа йде 3-4 тижні. Але прихильники такої технології запевняють, що тільки так можна виготовити ніжний і високоякісний продукт.
Кашемірові вироби так полюбилися з кількох причин:
- Кашемір дуже теплий завдяки тонкій і довгій ворсі тварин з безліччю повітряних камер.
- Надзвичайна м'якість - заслуга все тієї ж найтоншої вовни. Наприклад, товщина волосини людини становить 50 мікрон, а пух гірської кози всього близько 15 мікрон. Ось чому дотики до кашеміру настільки приємні.
- Гіпоалергенний - не викликає роздратування шкіри, ще одна перевага матеріалу, що є великим плюсом для людей, схильних до алергічних реакцій.
- Довговічний - особлива техніка плетіння пряжі дозволяє зробити річ, яка буде радувати довгі роки.
У нашому інтернет-магазині представлені саме такі шарфи від відомих виробників.
Як вибрати кашеміровий шарф
У сучасному створенні виробів з кашеміру все-таки відбулися зміни. Більшість фабрик автоматизовані, що дозволяє значно здешевити продукцію. Зараз виділяють кілька матеріалів, з яких робляться кашемірові шарфи, а саме:
- Пашміна - матеріал з пуху все тих же гірських кіз. Здобувають його з животика і шийки тварин, де шерстка особливо м'яка. Тому вироби з пашміни дуже легкі, практично невагомі. Такі шарфи ідеально підійдуть у якості накидок для прохолодних весняних і літніх вечорів.
- Кашемір з додаванням вовни овець роблять річ теплішою. Саме таке поєднання найпоширеніше і доступне більшості споживачів.
- Комбінація кашеміру із шовком надає галантерейним виробам міцності, зносостійкості. При цьому не втрачається тонкість і витонченість. Такі шарфи мають чарівне перламутрове сяйво.
Придбання шарфа з кашеміру – довгострокова інвестиція у гардероб. Але щоб річ прослужила вірою і правдою потрібно не помилитися з вибором якісного аксесуара. Ось кілька моментів, на які необхідно звернути увагу при покупці:
- Високоякісний кашемір пружний і щільний, при розтягуванні швидко повертає форму і стає м'якшим після декількох прань.
- Тканина виробу повинна рівномірно просвічуватися, утворюючи на світлі красиві візерунки з переплетених ниток.
- Перевагу краще віддавати нефарбованим шарфам натуральних відтінків: білого, сірого, чорного, коричневого. Причина цьому - погана дія фарби на шерсть. У підсумку виходять бляклі, непоказні кольори. Щоб домогтися яскравості, до кашеміру виробники додають вовняні, шовкові і акрилові нитки.
- Якщо ви торкнетеся шарфа з натурального кашеміру, він миттєво зігріє вашу руку, а відчуття приємного тепла залишиться навіть після того як ви відклали виріб.
Відмінний шарф з кашеміру купити ви можете в нашому інтернет-магазині. Вашій увазі представлені тільки вироби з першокласного індійського матеріалу.
Кашемірові шарфи: правила догляду
Багато хто боїться купити шарф кашеміровий через упередження про складнощі з догляду. Але насправді все дуже просто. Необхідно лише дотримуватися деяких рекомендацій.
Про них і поговоримо. Перший пункт - прання:
- Тільки ручне при температурі води не вище 30° С;
- Необхідне додавання - спеціальні миючі засоби або дитячий шампунь зі спрощеним складом;
- Прати річ потрібно несильними рівномірними стисканнями;
- Після акуратно, в складеному вигляді, відіжміть зайву воду, без викручування;
- Для сушки розкладіть шарф на щільний рушник, розправте складочки, а потім скрутіть його у рол для поглинання вологи;
- Через годину дістаньте річ, залиште її на пласкій поверхні до повного висихання.
Також не забувайте про правильне зберіганні. Щоб кашеміровий шарф не розтягувався на вішалках, складайте йог рулоном. Прасувати потрібно тільки на низьких температурах. А машинка від кошлатання допоможе довгий час зберігати зовнішній вигляд речі, як після покупки.
Ще потрібно знати, що кашемір обожнюють не тільки люди, але і міль. Маленькі комахи можуть зіпсувати дорогу річ за короткий час. Захистити вироби допоможуть:
- Прання з декількома краплями ефірної олії лаванди;
- Мішечок з сухою лавандою на полиці, де зберігається одяг;
- Брусок з соснового дерева в шафі - теж спосіб відлякування молі;
- Хімічні засоби боротьби використовувати не рекомендується.
Кашемір: шарф-класика, непідвладна моді
Так приємно закутатися в м'який кашеміровий шарфик. З ним найлютіші морози не страшні. Але пам'ятаючи про модні тенденції хочеться купити шарфи з натурального кашеміру не тільки теплі і якісні, а й актуальні в прийдешньому сезоні. Так ось, цей аксесуар завжди залишається поза часом і модою. А класичні кольори і принти зараз на піку популярності.
Щоб кашеміровий шарф купити в Україні, загляньте на сайт магазину «Шарф.юа». Тут ви обов'язково знайдете щось до душі. У нас представлена велика кількість моделей жіночих та чоловічих шарфів з натурального кашеміру. Вас не залишать байдужими яскраві насичені кольори і розмаїття принтів.
Чоловіча колекція представлена виробами в приглушеній кольоровій гамі, з класичними орнаментами:
- Кліткою;
- Колами;
- Смужкою;
- Графічними і абстрактними малюнками.
Прекрасним дамам підійдуть однотонні аксесуари благородного сірого, червоного, бежевого, смарагдового і інших кольорів. Ви будете неперевершені в теплих обіймах наших шарфиків!
Також окрему увагу заслуговує нова колекція кашемірових шарфів з незвичайною барвистою непальської вишивкою. На полотнах палантинів розцвіли прекрасні райські квіти і зійшло сонце. Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, не тільки дуже гарні, але і якісні. Адже виготовлені з 100% кашеміру, а поставки йдуть з виробництв Індії.
Будемо раді бачити у нас всіх цінителів прекрасної якості та оригінального дизайну продукції. Ціни на кашемірові шарфи зможуть вас приємно здивувати. Наша команда працює, щоб ви з отримували задоволення не тільки від покупки, але і від процесу. Уважні менеджери проконсультують вас з будь-яких питань щодо товарів. Оплату ви можете зробити зручним вам способом. А швидка доставка можлива в усі населені пункти України відразу після замовлення. З любов'ю «Шарф.юа».