Традиційні шарфи-хустки до церкви
Скільки разів, входячи до храму з непокритою головою, ми ловили на собі незадоволені погляди свічниць та парафіянок літнього віку. А скільком з нас довелося вислухати уїдливі настанови про “благочестивий зовнішній вигляд” справжньої християнки. І якщо у вашому населеному пункті немає альтернативного варіанту — відвідувати храм з ліберальнішими поглядами, то хіба варто обмежувати себе у задоволенні релігійних потреб? Краще купити хустку в церкву і тепер ловити на собі лише схвальні погляди оточуючих. Тим більше, вже давно в минулому часи, коли такі вироби були суто “бабськими”: з товстим, немов дубовим, полотном, цяцькованим великими квітками отруйно-яскравих кольорів. Віднині подібні аксесуари не обтяжують голови та плечей, вирізняються легкістю, ажурністю, великою колекцією мереживних візерунків та тендітністю. В таких накидочках жінка має вигляд жінки, а не затурканої черниці, що не знала ні стилю, ні краси. Як то кажуть, тепер і людям приємно, і перед Богом не совісно.
Святкові церковні хустки: як обирати
У християнстві є своя символіка кольорів, тому, можете сміливо обирати одразу декілька аксесуарів, адже кожна нова хустка для церкви зможе передати настрій свята або тієї чи іншої події:
- Білий — колір чисоти. Саме тому в мереживах сніжних відтінків доречно буде з’явитися на весіллі, на хрестинах, а також на зимових святах, які присвячені Ісусу Христу — Різдво, Богоявлення, Стрітення.
- Блакитний вважається Богородичним кольором — здивуйте усіх появою у небесній легкій хустинці на Благовіщення або Покрову. Також доречним буде такий дрес-код на Вознесіння.
- Зелений — колір Трійці, а тому пишно вбрані у зело літні храми будуть раді зустрічі з вами на Троїцький день.
- Червоний — урочистий та піднесений, відтак на Великдень червона церковна хустка вдало гармоніюватиме з облаченням священства та настроєм події.
Ясна річ, зустрічається ще багато інших барв та відтінків, обираючи серед яких, не знехтуйте деякими правилами та прийомами — тоді ваша покупка буде справді успішною:
- Надавайте перевагу натуральним тканинам. Вам має бути комфортно і в заповненому людьми серпневому храмі, і під час водосвятних молебнів у січні.
- Хустка в церкву не має ковзати по волоссю та спадати — інакше ви ризикуєте усю службу відволікатися на її фіксацію.
- Шалик має бути якісно виконаним, адже такі речі за давньою традицією від матері успадковують дочки та онуки.
Де купити шарф чи хустку для храму у Києві?
Звісно, можна покладатися на випадок та, ніби-то, й невелику потребу у таких речах, але ж, погодьтеся, кожного разу, коли ми спонтанно вирішуємо зайти до храму, ми виявляємо, що до цього не підготувалися. Так, є церкви у яких в притворі роздають платки, але хіба не приємніше прикрасити волосся індивідуальним виробом, а не уповати на матерію загального користування.
Для декого це — привід витратити чи не увесь день на пошуки, досліджуючи асортимент крамниць та речових ринків. Ми ж пропонуємо вибрати шарф для храму у першому мономагазині шаликів Sharf.ua. Ціна, до речі, тут завжди утримується на доступному рівні, адже магазин працює напряму з виробниками, має власні складські запаси та часто радує акційними пропозиціями. Придбати тут накидку на волосся — означає вберегти себе від неприємної ситуації, коли поруч із вами стоятиме жінка в такому ж головному уборі, або вінчальна хустка нареченої виявиться ідентичною до шаликів дружок.
Придивляйтеся собі до смаку, а ми радо проконсультуємо та надішлемо ваше замовлення уже сьогодні!