В'язані шарфи: види і особливості
Коли настає холодна пора року, головне місце в кожному гардеробі займають в'язані шарфи. Підбираючи шарф, потрібно віддавати перевагу якості і натуральним матеріалам. У нашому інтернет-магазині представлене велике розмаїття моделей різних кольорів і фактур. На нашому сайті «Шарф.юа» ви з легкістю знайдете в'язаний виріб, який зігріє вас в негоду. Приємним доповненням до покупки будуть наші демократичні ціни та кваліфіковане обслуговування. Головне - купити в'язаний шарф, який прикрасить і буде підходити до гардеробу.
В'язані шарфи: історія появи
Спочатку про моду мова не йшла, цей предмет повинен був бути виключно практичним, тобто зігрівати від холоду. Історія виникнення шарфів пустила коріння далеко в минуле. Ще в V столітті нашої ери в Стародавньому Китаї технікою в'язання володіли досконало.
До середини XX століття тільки багаті люди дозволяли собі речі з шовку і кашеміру, інші ж носили в'язані шарфи.
Цей предмет гардероба багато значить для нас і сьогодні: зігріває, оберігає від дощової погоди восени і взимку від лютого морозу, а також чудово доповнює модні луки.
В'язаний шарф і його різновиди
Шарф - це необхідна річ в жіночому, чоловічому та дитячому гардеробі. Залежно від різновиду шарфів, вони виконують зовсім різні завдання. Величезну роль відіграє розмір цього предмета. Він може бути:
- Квадратний. Такий вид візуально робить шию короткою, а обличчя круглим.
- Прямокутний. З таким шарфом створюється ефект подовження. Ця форма вважається більш популярною, оскільки вона практичніша і підходить багатьом.
Розглянемо більш детально якими бувають шарфи в'язані:
- Класичний. До такого виду відносяться шарфи, які мають середню довжину і ширину. Їх максимальна довжина до середини грудей. Такий варіант найчастіше використовується за первісним призначенням, тобто для збереження тепла. У нашому інтернет-магазині представлені моделі з різних матеріалів, різних кольорів і з об'ємними малюнками.
- Снуд. Цей аксесуар зараз користується величезною популярністю. Предком цієї моделі вважається хомут, який в 90-х роках носили як головний убір. Тоді жінки оцінили його переваги, адже він зберігав зачіску і при цьому був теплим. До сьогодення він дійшов трохи видозміненим і став називатися «снуд».
- Палантин. Палантином називають полотно, яке має прямокутну форму. В'язаний аксесуар має три призначення: накидка, головний убір і шарф. Така річ просто незамінна для вечірніх прогулянок. Він з легкістю зігріє в холодну пору і доповнить образ.
- Шарф плед. Це мастхев нинішнього сезону. Такий в'язаний шарф відмінно доповнить верхній одяг взимку, навесні і восени. Сама назва несе в собі щось затишне і тепле. В повсякденні буде доречною нотка комфорту і домашнього тепла.
- Шаль. Ця в'язана хустка була оспіваною поетом О. С. Пушкіним. Потрібно відзначити, що вона не виходить з моди ось уже багато років.
- Арафатка. Такий вид шарфа з величезним задоволенням носять жінки і чоловіки. Їх зав'язують кутом прикриваючи зону декольте. Раніше використовували бавовняні і шовкові арафатки, але зараз в тренді - об'ємна в'язка.
Всі перераховані вище моделі ви знайдете в нашому інтернет-магазині «Шарф.юа». Замовте консультацію наших менеджерів. Вони з радістю допоможуть підібрати саме ту річ, яка стане окрасою вашого зимового образу.
Великою популярністю користується в'язання з кольорової пряжі і декоративні прикраси у вигляді помпонів, бахроми, пензликів. У нашому інтернет-магазині є кілька моделей в'язаних шарфів з помпонами, які можна купити за привабливою ціною і доповнити свій щоденний образ. Весело і неповторно виглядають шарфи в'язані, зі звірячими об'ємними принтами.
Шарфи в'язані: матеріали
Якщо ви хочете купити в'язаний шарф Київ, то варто віддати перевагу не синтетичним матеріалам. Вони краще гріють і виглядають витончено навіть після щоденного використання. Розглянемо докладніше кожен матеріал:
- Вовна. Сучасні технології дозволяють зробити вовну м'якою і приємною на дотик. Добре, якщо в складі такого в’язаного шарфа є 10% шовку або синтетики. Тоді виріб стає довговічним, набуває блиску, м'якої текстури.
- Кашемір. Цей матеріал дорогий, але він дуже ніжний і теплий. Купуючи шарфи в'язані з кашеміру, ви можете бути впевнені у відмінній якості. Такий матеріал вважається гіпоалергенним, а значить в процесі носіння не виникне алергічних реакцій.
- Бавовняний. Найприродніший і зручний матеріал. Виріб з бавовни буде легким і комфортним. При додаванні синтетичних ниток збільшиться його міцність. Найголовніший плюс такого шарфа - не потребує спеціального догляду.
- Шовк. Цей матеріал міцний і гладкий, має благородний блиск. Однак це досить делікатна тканина, яка потребує дбайливого ставлення.
В'язані шарфи - це красиво, комфортно і модно. Не завжди вони повинні виконувати «зігріваючі» функції, часто це модний акцент образу. У нашому інтернет-магазині ви знайдете всілякі моделі в'язаних шарфів - однотонні, з орнаментами, тваринами і об'ємними принтами.
Купити в'язаний шарф в Україні
Зима не за горами. А з нею насуваються холоди і морози. Щоб не бути захопленим зненацька, варто швидше утеплюватися в інтернет-магазині «Шарф.юа». Наша нова колекція в'язаних шарфів зараз актуальна, як ніколи. З нашими моделями вам не будуть страшні ні мороз, ні вітер, адже ми пропонуємо:
- пряжу з натуральної вовни найвищої якості;
- багатий модельний ряд;
- актуальні кольорові рішення і модні принти;
- варіанти на будь-який смак і гаманець.
Не зволікайте, приходьте за покупками в інтернет-магазин «Шарф.юа». Раді бачити вас на нашій сторінці. Постійним клієнтам передбачена система знижок. Відправка товару відбувається в день замовлення в будь-яку точку України.