Пн-пт с 9:00-18:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

FAQ

FAQ

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгенерировать несколько абзацев
более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, менее часто задаваемые вопросы.

До вас можна приїхати?

Так, звичайно. Але попередньо необхідно узгодити час візиту до пункту самовивозу і бажано уточнити, які моделі товарів сподобалися, і що хочеться подивитися. Це дозволить менеджерам магазину заздалегідь сформувати для вас експозицію, а вам – уникнути очікування.

Післяплата або передоплата?

Ціна питання – 20 гривень і 2% від вартості товару (згідно тарифів Нової пошти). Таким чином, оплачуючи замовлення на карту, Ви економите. У деяких випадках рятує післяплата: коли потрібно терміново вислати товар, який сподобався і немає часу / можливості платити наперед.

Що таке палантин?

У первісному розумінні – це довга хутряна, або оздоблена хутром, накидка прямокутної форми для жінок. Згодом хутро став необов’язковою складовою такої шалі, і тепер палантин – це вовняне, шовкове або бавовняне полотно (палітра матеріалів більш ніж різноманітна), яке можна носити на плечах, на шиї, як шарф, або на голові.

Як прати шарф?

Шарфи з натуральних матеріалів вимагають делікатного догляду. Уважно вивчайте інструкцію на бірці виробу і дотримуйтеся її. Універсальним правилом може слугувати рекомендація прати в делікатному режимі або вручну, дотримуючись температури 30 градусів і не допускаючи механічного віджиму. Деякі вироби заборонено прасувати. Дотримуючись всіх правил з догляду, ви забезпечуєте тривале життя улюбленому аксесуару.

Що таке пашміна?

Пашміна – це тонка, дуже тепла і надзвичайно м’яка тканина, вироблена з пуху кашмірських гірських кіз; один з видів кашеміру. Ідеально підходить для створення прозоро-легких шалей, накидок і палантинів; відрізняється особливою тонкістю – близько 13-14 мікрон (для порівняння: людський волос в середньому має товщину 50 мікрон).